SZUKAJ W SKLEPIE

Czas realizacji

 

Czas realizacji zamówienia = przybliżony czas na skompletowanie zamówienia + czas dostawy

 

Przy każdym produkcie podany jest przybliżony czas na skompletowanie. W większości przypadków posiadamy towar na magazynie (ok. 90% glazury) i możemy wysłać przesyłkę nawet tego samego dnia od zamówienia jeżeli zamówienie zostało złożone do godz. 11:00.

Przy zamawianiu kilku produktów, liczy się najdłuższy z czasów skompletowania. Spowodowane jest to faktem, iż wszystkie zamówione produkty nadajemy w jednej przesyłce. W wyjątkowych przypadkach, istnieje możliwość podzielenia zamówienia i wcześniejszej wysyłki części towaru. Prosimy wtedy o kontakt z naszym konsultantem.

W przypadku towaru z statusem na zamówienie ściagamy go indywiualnie pod zamówienie i nie podlega zwrotowi z tytyułu odstąpienia od umowy!

Termin realizacji takiego zamówienia jest ustalany indywidualnie w zależności od dostępności u producenta.

Dodatkowo w przypadku towaru pod indywidualne zamówienie - Płytki fabryki dodatkowo doliczają opłatę za paletę. O wszystkich dodatkowych kosztach informujęmy indywidualnie zainteresowanych klientów (koszt palety zależy od rodzaju zamawianych płytek).

Sklep nie ma wpływu na termin dostaw przez firmy kurierskie. Z założenia określa się dla paczek do 30 kg termin ten nie powinien przekroczyć 24h dla paczek gabarytowych i o wadze powyżej 30kg czas dostaw powinien wynosić od 24h i przeważnie do 48h. 

 

Korzystamy z usług firmy kurierskiej DHL, Geodis lub DPD, kurier na dostawę ma 24-48h

W przypadku przesyłek paletowych - Kurier nie wnosi towaru!

UWAGA! W przypadku przesyłek paletowych nie ma możliwości określenia dokładnej godziny dostawy

Zalecamy podanie adresu dostawy, pod którym jest ktoś w godzinach około 9:00 do 16:00

 

Cennik umieszczony w sklepie internetowym nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, a jedynie odzwierciedleniem oferty producenta na dany produkt, dlatego też, nie gwarantujemy Państwu pełnej dostępności produktów zawartych w cenniku.

W przypadku towaru „na indywidualne zamówienie" czas oczekiwania określany jest przez naszego konsultanta.

 

UWAGA !! Ze względu na sytuację epidemiologiczną COVID mogą występują opóźnienia w dostawach przesyłek kurierskich! Prosimy o wyrozumiałość i kontakt w razie wystapienia ewentualnego opóźnienia!

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896