SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Producent:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Płytki ceramiczne i gresowe

Płytki, które zastosujemy w wykańczanym czy remontowanym pomieszczeniu to absolutnie najważniejszy element dekoracyjny. To one nadają konkretnego charakteru pomieszczeniu i to właśnie one stanowią zwieńczenie projektu. Ważne jest by wybierać je z rozwagą i dopasować do funkcji pomieszczenia, w którym się znajdą. Nasz sklep oferuje Państwu szeroką gamę płytek ceramicznych i gresów, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Płytki do łazienek, podłogowe, ścienne, tarasowe, dekoracyjne, mozaiki, drewnopodobne, betonopodobne i wiele innych. Naszą dewizą jest jakość więc idąc za ciosem oferujemy produkty, które swoją jakością zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Stwórz wyjątkową łazienkę z naszymi eleganckimi płytkami łazienkowymi

Wybierając asortyment naszego sklepu kierujemy się przede wszystkim parametrami produktów i opinią klientów oraz specjalistów od wykończeń wnętrz. Każdy z oferowanych produktów posiada odpowiednie atesty wytrzymałościowe i jakościowe, które zapewnią Państwu spokój i sprawią, że będą one służyć latami bez utraty swoich właściwości. Nasi specjaliści z chęcią pomogą Państwu przy wyborze i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące sposobu montażu czy konserwacji. U nas każdy klient znajdzie dla siebie płytki, które będą cieszyć oko i sprawią, że wnętrze będzie wyglądało rewelacyjnie. Dodatkowo u nas zakupią Państwo cały sprzęt potrzebny do montażu płytek zgodnie ze sztuką budowlaną. Posiadamy płytki ceramiczne i gresowe odpowiednie do domów prywatnych jak i biur oraz przestrzeni użytkowych typu duże zakłady pracy. Z pewnością wspólnie znajdziemy dla Państwa idealne rozwiązanie. Zapraszamy.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896