SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Producent:

Mozaiki drewniane

Dla osób ceniących sobie piękno drewna polecamy mozaiki drewniane. Ozdobienie ściany w salonie czy przedpokoju nigdy nie było łatwiejsze. W swojej ofercie posiadamy m. in. mozaiki drewniane kafelki od Dunin z serii Etnik oraz Midas. Z nimi stworzysz niepowtarzalną kompozycję w swoim domu czy firmie.

Szeroki wybór kształtów mozaiki drewnianej

Możesz wybierać wśród różnych kształtów (prostokąty, malutkie kwadraty czy pagony), dzięki temu stworzysz niepowtarzalny wystrój - symetryczny i minimalistyczny, a zarazem elegancki. Mozaiki drewniane płytki mogą być zastosowane zarówno na ścianie, jak i na podłodze. Są one odporne na promienie UV, ścieranie oraz na różnego rodzaju wgniecenia.

Mozaiki drewniane odpowiednio pielęgnowane będą zdobić dane pomieszczenie przez wiele lat. Zadbaj o nie, wybierając specjalistyczne produkty dostępne w naszej ofercie. Klej oraz fuga to niezbędna chemia, która musi zostać wykorzystana podczas układania mozaiki drewnianej. Warto także kupić olej – impregnat, którym należy zabezpieczyć ją raz na jakiś czas.

Mozaiki drewniane - ponadczasowy wystrój

Mozaiki drewniane do łazienki to inwestycja na wiele lat. Z nimi możesz stworzyć elegancki i ponadczasowy wystrój. Dodatkowo mieszając mozaiki drewniane łazienkowe z ceramicznymi czy szklanymi stworzysz niepowtarzalną kompozycję.

Nasi doradcy tylko czekają, aby pomóc wybrać Ci odpowiednie mozaiki drewniane oraz odpowiednią chemię do jej montażu i pielęgnacji. Ich wieloletnie doświadczenie w tym zakresie zdecydowanie pomoże w zadbaniu o Twoje mozaiki drewniane tak, abyś mógł cieszyć się z ich pięknego wyglądu wiele lat.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896