SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Producent:
Kolor:
Materiał:
właściwości:

Mozaiki szklane

Decydując się na mozaiki szklane, warto zastanowić się dokładnie nad jej umiejscowieniem oraz wyborem koloru i struktury. Bogaty wybór odcieni oraz kształtów pozwoli Ci wykonać niepowtarzalną kompozycję, jednak należy pamiętać, aby wszystko ze sobą współgrało. Mozaiki szklane możemy wykorzystać do dodatkowego, optycznego powiększenia pomieszczenia dzięki temu, że odbijają one światło, więc montując światła LED przy Twojej kompozycji, znaczenie powiększysz pokój czy biuro.

Mozaiki szklane na zewnątrz

Mozaiki szklane są odporne na różne temperatury, dzięki czemu mogą zostać zastosowane na zewnątrz. Jest to doskonałe rozwiązanie przy wykończeniu basenów czy saun. Niektóre z nich posiadają właściwości antypoślizgowe, więc nie musisz bać się o bezpieczeństwo swoje i osób korzystających z nich.

Producenci Dunin, Midas czy Barwolf oferują wiele różnorodnych wzorów i kolorów. Z dostępnych mozaik możesz stworzyć własny napis na ścianie, co świetnie się sprawdza w firmach (możesz wykonać nazwę swojej firmy w ciekawy i oryginalny sposób na ścianie przy wejściu do jej siedziby).

Mozaiki szklane do łazienek

Mozaiki szklane łazienkowe to świetna opcja dla osób, które chcą zmienić coś w swojej łazience bez większego remontu. Nikt nie lubi bałaganu z nim związanego. Mozaiki szklane łazienkowe są łatwe w montażu. Wystarczy dobrać odpowiednie środki chemiczne i nakleić je na czystą, odtłuszczoną ścianę.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie doradzą i pomogą! Z pewnością będziesz zadowolony z zakupów w naszym sklepie maxlazienki.pl!

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896