SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:

Dozowniki do mydła

Dozowniki łazienkowe to dodatki, które mogą znacznie zmienić wygląd tego pomieszczenia. Odpowiednio dobrane do ogólnego wystroju sprawią, że Twoja łazienka będzie wyglądać jeszcze lepiej. Najlepiej wybrać dozowniki do mydła, które będą takie same jak pojemnik na szczoteczki czy mydelniczka.

Dozowniki do mydła - stwórz niepowtarzalną kompozycję

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę dozowników do łazienki. Wybierając producenta Stella serie Kobe możesz stworzyć niepowtarzalną kompozycję, która zachwyci i przyciągnie wzrok. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów (mosiądz, stal nierdzewna oraz stop metali lekkich), dzięki czemu są one bardzo trwałe. Dodatkowo elementy zostały pokryte chromem dekoracyjnym, która dodatkowo je konserwuje.

Dozowniki do mydła w płynie

Dozowniki do łazienki montowane są na ścianie lub zostały przystosowane do postawienia ich na blacie czy umywalce. Stella została stworzona z klasyczną pompką oraz z dolnym podajnikiem, sam wybierz co Ci bardziej odpowiada. Dozowniki do mydła w płynie są skonstruowane w taki sposób, aby jej uzupełnianie odbywało się szybko i sprawnie.

Dozownik do mydła to najlepsze rozwiązanie do miejsc, gdzie oferowane są noclegi, ponieważ jest higieniczne i oszczędne. Niektóre zostały również tak zaprojektowany, aby nie było widać mocowań co znacznie poprawia ich estetykę.

Kupując dozownik do mydła od maxlazienki.pl możesz być pewien, że otrzymasz w komplecie zestaw mocujący (kołki oraz nierdzewne wkręty), dzięki czemu nie będziesz musiał szukać potrzebnych rzeczy do montażu. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896