SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:

Uchwyty na papier toaletowy

Uchwyt na papier toaletowy ma nie tylko zadanie praktyczne, jakim jest przechowywanie papieru, ale również powinien zdobić Twoją łazienkę. Dozowniki papieru toaletowego dostępne w naszym sklepie wykonane są ze stali nierdzewnej i są dostępne w kilku różnych kolorach m.in. czarny mat, złoty połysk czy stalowy.

 

Oszczędź miejsce w małej łazience z uchwytami na rolkę papieru toaletowego

 

Na naszej stronie maxlazienki.pl możesz dodatkowo znaleźć uchwyty na zapasową rolkę papieru toaletowego. Jest to dobre rozwiązanie do małej łazienki, w której nie ma miejsca na schowanie rolki papieru do szafki. Warto wybrać taki sam uchwyt na papier toaletowy i uchwyt na zapasową rolkę, dzięki temu będziesz pewien, że całość wygląda elegancko i świetnie komponuje się zresztą łazienki. Posiadamy uchwyty na papier toaletowy z klapką oraz bez niej. Możesz sam wybrać tą, która będzie wygodniejsza dla Ciebie.

 

Dodaj stylu i funkcjonalności do swojej łazienki z naszymi wyjątkowymi uchwytami na papier toaletowy

 

Wiele wzorów pozwoli wybrać Ci taki, który idealnie będzie pasował do reszty wystroju Twojej łazienki. Dzięki zastosowanym materiałom, z których zostały wykonane uchwyty na papier toaletowy, możesz być pewien, że nie tylko wytrzyma wiele lat, ale także będzie ozdobą Twojej łazienki za sprawą ciekawego designu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Uchwyty na papier toaletowy dostępne są z tej samej kolekcji co mydelniczki, uchwyty na ręczniki czy koszyki na kosmetyki, dzięki czemu możesz stworzyć swoją kompozycję do łazienki, która będzie zachwycać. Nasi doradcy chętnie udzielą informacji oraz zawsze służą pomocą.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896