SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:

Szczotki WC

Szczotki do WC powinny pasować do ogólnego wystroju łazienki. Jeżeli zdecydujesz się na zakup mydelniczki czy dozownika do mydła warto wybrać taką, która będzie z tej samej kolekcji. Na naszej stronie znajdziesz szczotki WC Stella, które będą również pasować do pozostałych przyborów.

Szczotki do WC - stojące i wiszące

Bogaty wybór szczotek do WC zarówno stojących, jak i wiszących daje Ci możliwość stworzenia niepowtarzalnego wystroju Twojej łazienki. Wiele osób kupując je, nie zastanawia się nad jej wyglądem, jednak w przypadku szczotki do WC nie liczy się tylko jej funkcjonalność, ale także ciekawy wygląd, który ma pasować do reszty, a nie wyróżniać się.

Na naszej stronie możesz sam zadecydować, która szczotka WC będzie najlepsza dla Ciebie. Posiadamy kilka kolorów, wzorów i sposobów zamontowań, tak aby sprostać Twoim wymaganiom. Te, które przystosowane są na powieszenie na ścianie, mają w komplecie potrzebne kołki i wkręty potrzebne do montażu.

Ważną rzeczą jest także dbanie o szczotkę WC, nie powinno używać się do czyszczenia jej elementów szorstkich gąbek czy mocnych środków chemicznych, ponieważ może to zniszczyć jej powierzchnię. Najlepiej użyć delikatnej ścierki z mydłem i wodą, a następnie wytrzeć do sucha, wtedy możesz być pewien, że będzie Ci służyć wiele lat.

Szeroki wybór szczotek do toalety

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą szczotek do WC. Stwórz swoją kompozycję z pozostałymi akcesoriami z kolekcji dostępnych na naszej stronie. Czasem wystarczy zmienić dodatki w łazience, aby nadać jej całkiem inny wygląd. Zapraszamy, odśwież swoją łazienkę z Maxlazienki.pl!

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896