SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Producent:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Płytki i kafelki betonopodobne

Wykańczając wnętrze swojego domu czy biura, należy zaplanować wszystko z wyprzedzeniem, aby ogólny wystrój współgrał ze sobą. Jeżeli lubisz styl loftowy, który cechuje prostota i minimalizm, to płytki betonopodobne będą odpowiednim wyborem dla Ciebie. Ich elegancki wygląd przyciągnie wzrok niejednego Twojego gościa.

 

Płytki betonopodobne na podłogę i ścianę

Posiadamy w swojej ofercie płytki betonopodobne podłogowe oraz ścienne. Dzięki nim odmienisz wnętrze swojego domu. Doskonale wpasują się w styl industrialny, jednak nie znaczy to, że jest to propozycja tylko dla osób, które lubią ten styl. Wystarczy odpowiednie dobranie dodatków, żeby ocieplić wystrój pomieszczenia.

 

Płytki i gres imitujący beton do łazienki

Płytki betonopodobne do łazienki do doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią prostotę. Wizerunek łazienki można ocieplić poprzez postawienie kilku roślin. Można także zdecydować się na stylowe dodatki do łazienki, które również znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Wybierając nasze płytki betonopodobne ścienne czy podłogowe możesz być pewien, że będziesz cieszył się z nich przez lata. Są one wykonane z najwyższej jakości produktów, dzięki czemu mają wysoką odporność na ścieranie.

 

Minimalistyczne kafelki betonopodobne

Kafelki betonpodobne świetnie sprawdzą się także w każdej firmie, która stawia na minimalistyczny wystrój. Nie zastanawiaj się tylko skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy pomogą wybrać odpowiedni rozmiar płytek oraz doradzą w sprawie ich montażu. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą chemii budowlanej, która będzie niezbędna przy układaniu płytek betonopodobnych.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896