SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Producent:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Płytki i kafelki dekoracyjne

Szukasz płytek, które odmienią wnętrze Twojego biura czy domu? Nie mogłeś trafić lepiej! W swojej ofercie posiadamy płytki dekoracyjne, które doskonale sprawdzą się zarówno w Twojej firmie, jak i mieszkaniu. Szeroki wybór asortymentu pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

 

Płytki dekoracyjne do łazienek

Płytki dekoracyjne do łazienki to dobry pomysł, aby odmienić wystrój swojej łazienki. Różnorodne kolory oraz wymiary dają możliwość kombinacji i mieszania różnych płytek. Wiele osób decyduje się na wybór dwóch lub więcej kolorów do swojej łazienki wykonując tym sposobem ciekawą i niepowtarzalną kompozycję, która zachwyca.

 

Płytki dekoracyjne na ścianę i podłogę

Płytki dekoracyjne ścienne doskonale ozdobią każdą ścianę. Wiele naszych płytek jest trójwymiarowych, co pozwala urozmaicić wystrój każdego mieszkania czy biura. Płytki dekoracyjne podłogowe są dostępne w naszym sklepie w kilku rozmiarach tak, aby każdy mógł wybrać takie, jakie najbardziej mu odpowiadają. Wiele osób decyduje się na płytki dekoracyjne, które są duże, dlatego posiadamy w swojej ofercie płytki o wymiarach 100x100. Pięknie prezentują się na podłogach. Dla miłośników mniejszych mamy świetną propozycję – płytki o wymiarze 20x20. Dodatkowo kafelki dekoracyjne w tym wymiarze są dostępne w ciekawych wzorach.

 

Nasz asortyment jest bardzo duży. Oprócz płytek dekoracyjnych posiadamy także stylowe dodatki, chemię budowlaną, która będzie niezbędna przy montażu płytek, oświetlenie łazienkowe czy narzędzia budowlane. Zapoznaj się z nasza bogatą ofertą, a dzięki wysokiej jakości płytek dekoracyjnych możesz być pewien, że będziesz cieszył się ich pięknem przez wiele lat.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896