SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Producent:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Płytki i kafelki drewnopodobne

W wielu domach zastosowane są panele podłogowe lub deski drewniane, ponieważ wiele osób lubi strukturę drewna. Są one niekiedy trudne w utrzymaniu. A co jeśli mamy dla Ciebie rozwiązanie? Wybierz płytki drewnopodobne! Swoim wyglądem nie różnią się niczym od tradycyjnego drewna czy paneli jednak zdecydowanie są łatwiejsze w utrzymaniu czystości.

 

Płytki drewnopodobne do łazienki

Płytki drewnopodobne do łazienki to doskonałe rozwiązanie. W przypadku tego pomieszczenia nie ma mowy o położeniu paneli ze względu na wysoką wilgoć, dlatego doskonałym rozwiązaniem są kafelki drewnopodobne, które ozdobią każdą łazienkę. Płytki drewnopodobne ścienne w połączeniu z płytkami drewnopodobnymi podłogowymi stworzą niepowtarzalny wystrój Twojej łazienki.

 

Różne wymiary i odcienie drewna sprawią, że będziesz mógł stworzyć swoją niepowtarzalną kompozycję czy to w biurze, czy w domu. Płytki drewnopodobne świetnie komponują się z płytkami betonobodobnymi. Dzięki różnym kształtom możesz dowolnie wybierać i układać płytki. Płytki drewnopodobne podłogowe to najlepszy wybór ze względu na doskonałą jakość tych płytek.

 

Kafelki imitujące drewno 

Kafelki drewnopodobne to doskonała inwestycja na lata. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że są odporne na ścieranie. Dostępne są w opcji matowej oraz połyskującej.

 

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości to napisz do nas, nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej wielkości oraz ilości płytek drewnopodobnych. W naszym sklepie znajdziesz także wszystkie materiały potrzebne do układania płytek. Zapraszamy do zakupów!

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896