SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Producent:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Płytki i kafelki podłogowe

Szukasz ciekawych i niepowtarzalnych wzorów płytek podłogowych do Twojego salonu, łazienki czy sypialni? Nie mogłeś trafić lepiej! Nasza firma proponuje płytki podłogowe w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach, dzięki czemu będziesz mógł stworzyć swoją niepowtarzalną kompozycję, która zapadnie na długo w pamięci Twoich gości.

 

Płytki podłogowe wielkoformatowe

 

W swojej bogatej ofercie posiadamy płytki podłogowe wielkoformatowe, które idealnie wpasują się w wystrój salonu czy łazienki, większość z nich przystosowana jest także do montażu na zewnątrz, ponieważ są mrozoodporne. Doskonała jakość i ich wykonanie pozwoli cieszyć się z ich piękna przez wiele lat.

 

Kafelki podłogowe do łazienki - postaw na różne kształty i kolory!

 

Wybierając płytki podłogowe do łazienki z naszej oferty, możesz być pewien, że zaskoczy Ci ich różnorodność. Są one bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych, a odpowiednie wykonanie montażu pozwoli Ci cieszyć się z ich pięknego wyglądu przez wiele lat. Kafelki podłogowe to doskonałe rozwiązanie również dla firm, łatwo można utrzymać je w czystości, co zdecydowanie jest zaletą w różnych biurach czy halach.

 

Maxlazienki.pl – kupuj od profesjonalistów!

 

U nas znajdziesz kafelki podłogowe od polskich, jak i zagranicznych firm. Jeżeli szukasz płytek, które posłużą wiele lat, to nie zastanawiaj się, tylko napisz do naszych doradców, którzy chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji oraz pomogą dobrać odpowiednie materiały potrzebne do montażu płytek podłogowych. Zapraszamy !

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896