SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Producent:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Płytki i kafelki kamieniopodobne

W naszej ofercie znajdą Państwo płytki kamieniopodobne. Swoje zastosowanie znajdą zarówno w kuchni, łazience czy pokoju gościnnym. Są to płytki mrozoodporne więc doskonale sprawdzą się także na zewnątrz.

 

Kafelki doskonale imitujące kamień

Kafelki kamieniopodobne będą doskonałym wystrojem każdego pomieszczenia. Ich różne odcienie i kształty pozwoli stworzyć niepowtarzalną kompozycję. Doskonale imitują kamień. Kafelki kamieniopodobne znajdą swoje zastosowanie w kuchni, która jest w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym. Dzięki dobraniu odpowiednich dodatków znakomicie sprawdzą się w salonie czy przedpokoju.

 

Płytki kamieniopodobne do podłóg

Płytki kamieniopodobne do łazienki to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym podoba się kamień jednak wiedzą, że jest on trudny do utrzymania w takim miejscu, dzięki naszym płytkom możesz mieć wygląd taki jaki zawsze marzyłeś oraz czystość i porządek. Płytki kamieniopodobne podłogowe będą także doskonałym rozwiązaniem w łazience, dzięki nim zyskasz oryginalny wygląd swojego pomieszczenia.

 

Płytki kamienipodobne ścienne to rozwiązanie, które możesz wykorzystać w swojej firmie lub domu. Posiadają wysoką klasę ścieralności oraz są antypoślizgowe, więc możesz je wykorzystać na zewnątrz domu. Doskonale sprawdzają się jako płytki na schody zewnętrzne oraz na balkon. Dzięki temu, że są antypoślizgowe oraz mrozoodporne możesz być spokojny o siebie i swoich bliskich.

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty. Nasze płytki kamieniopodobne doskonale komponują się także z drewnem lub płytkami drewnopodobnymi, które również posiadamy w swojej ofercie.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896