SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Producent:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Płytki i kafelki ścienne

Płytki ścienne to doskonały wybór, który pozwoli Ci utrzymać czystość w takim pomieszczeniu jak choćby kuchnia. Podczas gotowania czy smażenia często na pomalowanej ścianie zostałyby tłuste ślady, dzięki zastosowaniu kafelek ściennych możesz być pewny, że usuniesz je z łatwością.

 

Płytki ścienne - łazienka skrojona do Twoich potrzeb

 

Płytki ścienne do łazienki to doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Dobrze zamontowane płytki ścienne dają Ci pewność, że w Twojej łazience nie pojawi się pleśń ani grzyb, co mogłoby się stać w wypadku ściany, która jest tylko pomalowana farbą. Jest to także doskonałe rozwiązanie do salonu. Możesz wykonać ciekawą aranżację z użyciem płytek ściennych betonopodobnych czy drewnopodobnych.

 

Rektyfikowane płytki ścienne – powiedz tak!

 

Większość naszych płytek ściennych jest rektyfikowana, co oznacza, że są one idealnie równe i ścięte pod kątem prostym do lica. Wymagają one także mniejszej ilości fugi między płytkami, co zdecydowanie poprawia ich doskonały wygląd. Najlepszym rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i firmie będzie wybór jak największych płytek, w tym wypadku fuga będzie praktycznie niewidoczna. Dzięki wykończeniu każdej ściany w ten sposób będzie się pięknie prezentować i stanie się elementem pomieszczenia, który przyciąga wzrok.

W naszej bogatej ofercie możesz znaleźć płytki ścienne, które są mrozoodporne, więc świetnie będą się nadawać do ozdobienia domu z zewnątrz. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Nasi pracownicy chętnie doradzą, które płytki ścienne będą najlepsze do wnętrza, a które będą lepiej prezentowały się na zewnątrz.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896