SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
właściwości:

Cir Ceramiche

Płytki Cir Ceramiche włoskiego producenta to kafelki różnego rozmiaru oraz koloru. Seria Marble Age świetnie sprawdzi się jako element ozdobny w kuchni. Małe płytki (10x10), które są matowe to świetne rozwiązanie dla mniejszej kuchni. Możesz je zamontować zarówno na podłodze, jak i na ścianie.

Kafelki Cir Ceramiche serii Biarritz to zabawa z delikatnymi wzorami, które nawiązują do natury. Możesz je zastosować zarówno w środku domu, jak i na zewnątrz. Świetnie sprawdzą się także jako element wykończeniowy łazienkę. Wykorzystując ciekawe dodatki, możesz stworzyć naprawdę ciekawą i niepowtarzalną aranżację.

Różne rozmiary sprawią, że dopasujesz płytki Cir Ceramiche do każdego wnętrza. Warto przed wykonaniem nowych kafelek w domu zastanowić się nad ich kolorem, należy pamiętać, że ciemne zdecydowanie zmniejszą pomieszczenie, jasne znów optycznie je powiększą. Jeśli masz małą łazienkę, to warto zastosować płytki łazienkowe Cir Ceramiche serii Biarritz, które dostępne są w jasnych odcieniach szarości.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich płytek lub nie wiesz, które będą dla Ciebie lepsze, to skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy doradzą, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej u Ciebie. W naszym asortymencie sklepu znajdziesz także chemię budowlaną, która jest niezbędna podczas montażu płytek, a wszystko to po to, żebyś nie musiał szukać potrzebnych produktów w różnych sklepach, zapraszamy. Zamów już dziś i ciesz się z szybkiej dostawy Twoich artykułów pod same drzwi.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896