SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Baldocer

Wolisz tradycjonalizm czy może jednak awangardę? Płytki Baldocer to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które cenią sobie klasyczny styl, jak i lubią przyciągać wzrok niepowtarzalną kompozycją płytek Baldocer.

Ciekawe i nietypowe wzory płytek Baldocer z serii Neve to świetne rozwiązanie do łazienki. Niektóre z nich dostępne są w macie, inne znów w połysku, co sprawia, że możesz je łączyć i tworzyć ciekawe kompozycje. Płytki łazienkowe Baldocer sprawią, że Twoja łazienka nabierze blasku i odświeżenia. Wykorzystując ciekawe dodatki sprawisz, że każda kąpiel w niej będzie przyjemnością dla Twoich oczu.

Kafelki Baldocer znajdą swoje zastosowanie również w kuchni czy salonie. Wybierają serię Concrete sprawisz, że Twój salon będzie doskonałą wizytówką. Płytki Baldocer świetnie nadają się do zastosowania na ścianie, więc możesz zastosować ja na wybranej ścianie, dzięki czemu zyskasz wyjątkowy wygląd, który będzie znakomicie komponował się zresztą pomieszczenia.

Dzięki swojej elegancji płytki Baldocer świetnie sprawdzą się także w Twoim biurze. Płytki Baldocer serii Liverpool to świetna imitacja betonu, więc jeśli lubisz ten surowiec, to jest do znakomity wybór.

Seria Howen świetnie sprawdzi się na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ jest mrozoodporna i ma wysoką klasę ścieralności, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z pięknych płytek przez wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak nie jesteś pewny czy dane płytki Baldocer są dla Ciebie odpowiednie to skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy chętnie doradzą i pomogą.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896