SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
właściwości:

Cercom

Płytki Cercom to produkt włoski. Firma, która je produkuje, zawsze dba o najwyższą jakość oraz dopasowanie do najnowszych trendów.

Kafelki Cercom świetnie sprawdzą się zarówno w kuchni, salonie czy łazience, jak i również na zewnątrz domu. Możesz je wykorzystać na tarasie czy schodach, dzięki mrozoodporności. Płytki Cercom posiadają również wysoki współczynnik antypoślizgowy (R10), co czyni je bardzo bezpiecznymi nawet w miejscach narażonych na działanie wody.

Płytki łazienkowe Cercom imitujące beton stworzą cudowną kompozycję w połączeniu z drewnem, szkłem, naturalną cegłą lub odważnymi kolorami na ścianach. Płytki Cercom można zamontować zarówno na ścianie, jak i podłodze.

Płytki Cercom świetnie wpasują się we wnętrza w stylu minimalistycznym, industrialnym czy nowoczesnym. Doskonale ozdobią wnętrza kawiarni czy restauracji, jak i obiektów hotelowych. Są łatwe w utrzymaniu czystości, a dzięki temu, że są rektyfikowane, brud nie będzie wchodził między fugi, ponieważ można je zamontować beż ich użycia.

Jeśli chcesz zmienić coś w swoim domu czy biurze lub dopiero szukasz inspiracji, jak urządzić nowo powstałe pomieszczenie to wybór płytek Cercom będzie doskonałym rozwiązaniem. Przykuwają uwagę, a dzięki dobraniu odpowiednich dodatków sprawią, że Twoje wnętrze będzie piękne i niepowtarzalne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Posiadamy płytki tylko od najlepszych producentów. Jeśli masz pytania, to nie zastanawiaj się i już dziś skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy chętnie udzielą informacji.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896