SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Cifre

Hiszpańskie płytki Cifre serii Amberes cieszą się ogromnym zainteresowaniem w naszym sklepie. Kafelki Cifre są imitacją drewna. Doskonale sprawdzą się jako okładziny do kuchni czy łazienki, gdzie wilgotność jest zdecydowanie wyższa niż w innych pomieszczeniach. Co najważniejsze płytki Cirfe są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i nie potrzebują skomplikowanej pielęgnacji, jak byłoby to w wypadku wybrania naturalnego drewna lub paneli.

Wybierając płytki Cifre serii Dassel, możesz w elegancki sposób obudować swój kominek czy barek. Jest to również świetne rozwiązanie na podłogę w kuchni. Płytki Cifre tej serii są matowe, więc świetnie sprawdzą się w połączeniu z meblami w kuchni, które wykonane są w połysku.

Jeśli jednak zakochałeś się w marmurze, to zdecydowanie spodobają Ci się płytki Cirfe serii Diamond. Producent stworzył piękne i niepowtarzalne płytki, które znajdą swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu (kuchni, salonie, łazience czy biurze). Dodatkowo, płytki Cifre tej serii dostępne są także w wymiarze około 120x240, więc będzie to świetne rozwiązanie do dużych przestrzeni. Płytki łazienkowe Cifre są w kolorze białym z pięknymi złotymi żyłkami, które dodadzą blasku i elegancji każdej łazience.

Jeśli spodobały Ci się płytki Cifre, to zachęcamy do zamówienia ich w naszym sklepie. Każde zamówienie na każdym etapie jest przez nas monitorowane, więc możesz być pewien, że Twoje płytki Cifre będą dostarczona na czas pod same drzwi Twojego domu lub firmy, zapraszamy.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896