SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

APE Ceramica

Płytki APE Ceramica to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niepowtarzalny styl. Znajdą one swoje zastosowanie w pokoju dziennym, łazience czy kuchni.

 

Nowoczesna łazienka?

 

Płytki łazienkowe APE Ceramica z serii Night Lux to niecodzienne połączenie kolorów. Ich rektyfikowanie pozwala na ciasny montaż. Świetnie sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i łazience czyli tam, gdzie ryzyko zabrudzenia fug jest duże. Dzięki wykonaniu ich metodą rektyfikowania możemy całkowicie zrezygnować z dodatkowej fugi, która jest stosowana w przypadku zwykłych płytek. Jeśli jednak zdecydujesz się na jej zastosowanie, to będzie potrzeba znacznie mniejszej jej ilości, co zdecydowanie poprawi jej walory wizualne.

 

Inspiracja naturą i niepowtarzalne wzory to znajdziesz u nas!

 

Jeśli szukasz nietypowych kształtów i kwiecistych wzorów to doskonałym wyborem mogą okazać się kafelki APE Ceramica z serii Souk. Wykonane są one w ciekawym wzorze sześciokąta. Możesz dowolnie mieszać kolory i wzory, aby stworzyć swoją własną kompozycję. Motywy inspirowane naturą znajdą swoje zastosowanie zwłaszcza w łazience, ale również w przedpokoju czy kuchni. Większość z nich można zastosować zarówno na podłodze, jak i ścianie.

 

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!

 

Jeśli zdecydowałeś się na płytki APE Ceramica to możesz być pewien, że zyskasz piękne płytki, które będą trwałe i solidne. Kupując kafelki nie zapomnij także o chemii budowlanej, takiej jak fugi czy kleje, aby móc je zamontować. Te produkty również dostępne są w naszym sklepie. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, na pewno pomogą. Płytki łazienkowe APE Ceramica to inwestycja na lata, dzięki wysokiej jakości materiałów, z których zostały wykonane.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896