SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
właściwości:

Alfalux

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć płytki Alfalux. Dostępne są są serie: Ardesia, Aura, Civitas, Gallura, Stonequartz oraz Valmalenco.

 

Postaw na wysoką jakość!

 

Płytki dostępne w naszej ofercie od producenta Alfalux, wykonane są z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Są one mrozoodporne, więc doskonale sprawdzą się nie tylko w środku, ale mogą stanowić doskonałe wykończenie na zewnątrz domu czy firmy.

 

Wykończenie łazienki? Wybierz płytki Alfalux

 

Jeśli szukasz ciekawego rozwiązania do Twojej łazienki, to producent Alfalux przygotował dla Ciebie kilka doskonałych propozycji. Ciekawe kolory oraz wzory pozwolą stworzyć niepowtarzalną kompozycję w Twoim domu. Płytki łazienkowe Alfalux z serii Aura mają współczynnik antypoślizgowy R10 (kąt 10-19°). Znajdą one swoje zastosowanie nie tylko w łazience, ale także świetnie się sprawdzą w pomieszczeniach socjalnych, sanitarnych czy garażach.

 

Wykończenie wnętrz w firmach

 

Jeśli szukasz rozwiązania, które zaskoczy Twoich Klientów, to na pewno zainteresują Cię kafelki Alfalux z serii Ardesia. Płytki Nero, dostępne od tego producenta posiadają ciekawy wzór. Są one matowe oraz rektyfikowane. Dodatkowo są to płytki mrozoodporne oraz posiadają wysoki współczynnik antypoślizgowy. Będzie to ciekawe rozwiązanie dla salonów kosmetycznych czy fryzjerskich.

 

Postaw na sprawdzonego dostawcę Twoich płytek

 

Przed zakupem płytek Alfalux zapoznaj się dokładnie z ich wymiarami oraz kolorami. Wybierz swoją kompozycję, dzięki której stworzysz wyjątkowe wnętrze. Zapraszamy do zakupów. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy w profesjonalny sposób pomogą i doradzą.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896