SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
właściwości:

Ceracasa

Nowoczesne i minimalistyczne wnętrze to coś, co kochasz? Wybierz płytki Ceracasa, które są metalizowane, dzięki czemu doskonale wpasują się w ten styl. Pół połysk sprawi, że Twoje wnętrze uzyska nowy, odświeżony wygląd, a to wszystko tylko za pomocą płytek Ceracasa.

Kafelki Caracasa są bardzo efektowne i będą pasować do nowoczesnych wnętrz, jednak znajdą swoje zastosowanie również w tradycyjnym stylu. Wyroby tego rodzaju doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, kuchni, jak i korytarzu. Ich wygląd kojarzy się z metalem, czyli surowcem, który jest solidny i niezłomny. Jest to dokonały wybór dla osób, które wiedzą, czego chcą od życia.

Płytki łazienkowe Ceracasa nadają wyjątkowy klimat temu pomieszczeniu, jak i nieszablonowy wygląd. Hiszpanie od zawsze lubili bawić się kolorami i wzorami, dlatego kafelki firmy Ceracasa to doskonały wybór dla wszelkich pomieszczeń, które chcą pokazać pazur.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno płytki ścienne, jak i podłogowe. Warto jednak sprawdzić przed zakupem ich przeznaczenie. Płytki, które przeznaczone są do montażu podłogowego, różnią się od tych na ścianę między innymi inną ścieralnością. Warto o tym pamiętać przed zakupem.

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu odświeżenie, to zmiana płytek jest do tego świetną okazją. Nasi pracownicy chętnie doradzą i pomogą, abyś wybrał odpowiednie płytki. Nasz sklep posiada także w swojej ofercie chemię budowlaną potrzebną do ich montażu, zapraszamy.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896