SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Impronta / Italgraniti

Płytki Impronta to połączenie klasyki i nowoczesności. Ten producent zadbał, aby każdy znalazł to czego szuka. Bogactwo wzorów, kolorów i rozmiarów płytek Impronta sprawia, że każde pomieszczenie zyska nowy blask. Możesz je zastosować w salonie, łazience czy przedpokoju.

 

Płytki Impronta – doskonała jakość i dbałość o każdy szczegół

 

Włoski producent płytek Impronta zyskał ogromną popularność za sprawą wysokiej jakości wykonania swoich produktów, jak i niecodziennych wzorów. Jeśli szukasz płytek wielkoformatowych to wybór kafelek Impronta z serii Marble Experience to doskonały wybór. Ich wielkość to 120x260x0,6cm. Świetnie sprawdzą się w dużych pomieszczeniach, czyli w biurach, firmach czy salonach. Możesz zastosować je zarówno na podłodze, jak i na ścianie. Dodatkowo istnieje możliwość ułożenia ich zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu, czyli mogą być elementem uzupełniającym Twój taras czy balkon. Dostarczamy wszelkiego rodzaju płytki Impronta, również te wielkoformatowe, jednak ich transport należy ustalić z naszym działem sprzedaży z powodu przesyłki wielkogabarytowej.

 

Odmień swoją łazienkę dzięki płytkom Impronta

 

Płytki łazienkowe Impronta sprawią, że to pomieszczenie zapadnie na długo w pamięci każdego, kto go odwiedzi. Seria Shale świetnie sprawdzi się z odcieniami szarości czy bieli. Dla osób lubiących nieco odważny styl polecamy serię Stone Mix, która jest przeznaczona zarówno na ścianę, jak i podłogę.

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Sprawdź naszą szeroką ofertę płytek, dekoracji do łazienki czy chemii, która jest niezbędna do montażu kafelek.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896