SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Lafaenza

Włoski producent płytek Lafaenza twierdzi, że jego produkty to nie tylko płytki, ale również sposób na wyrażenie własnego charakteru, stylu czy emocji. Pozwala stworzyć pomieszczenie, które będzie oazą spokoju oraz odpoczynku.

 

Płytki Lafaenza czyli elegancji i ekskluzywny wygląd

 

Jeśli szukasz rozwiązania, które sprawi, że Twoje wnętrza będą wyglądać ekskluzywnie to wybierz płytki Lafaenza. Ten włoski producent zadbał o każdy szczegół. Zarówno miłośnik drewnopodobnych płytek, jak i betonopodobnych znajdzie tu to czego szuka. Płytki Lafaenza są ponadczasowe i sprawią, że pomieszczenie, w którym zostaną zamontowane będą wyglądać nowocześnie i ekskluzywnie.

 

Płytki Lafaenza wewnętrzne i zewnętrzne

 

Włoski producent płytek Lafaenza zadbał, aby jego produkt był możliwy do zastosowania zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Większość kafelek Lafaenza posiada wysoki współczynnik antypoślizgowy oraz mrozoodporny, co sprawia, że będziesz mógł cieszyć się przez długi czas z płytek Lafaenza zewnętrznych. Będą one wspaniałym elementem wykończeniowym każdego pomieszczenia zarówno tego w środku, jak i na zewnątrz.

 

Łazienka marzeń? Z płytki łazienkowe Lafaenza to możliwe!

 

Jeśli marzy Ci się łazienka, która będzie wyglądać jakby była wykonana z betonu lub marmuru, jednak ich zastosowanie nie sprawdzi się u Ciebie, to świetnym wyjściem może być wybór płytek łazienkowych Lafaenza. Dzięki nim zyskasz włoską elegancję i niepowtarzalny styl.

Nie zapomnij również o chemii budowlanej, która jest niezbędna do montażu płytek Lafaenza.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896