SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Rondine

Płytki Rondine od włoskiego producenta to doskonała jakość wykonania. Seria Woodie przypomina swoim wyglądem klasyczny parkiet. Dodatkowo jest do wyboru w dwóch opcjach – pagonów oraz prostokątów. Układając je w salonie czy przedpokoju zyskasz piękną podłogę, która będzie przypominać parkiet. Ze względu na to, że kafelki Rondine mają wysoką klasę antypoślizgową, możesz je również ułożyć w łazience. Kolejnym plusem jest ich mrozoodporność, co przekłada się na to, że mogą one zostać zastosowane również na zewnątrz domu. Będą wspaniałym podłożem np. wokół basenu, a przy okazji zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo.

 

Płytki imitujące cegłę – doskonałe rozwiązanie, aby wykonać ozdobną ścianę

 

Płytki Rondine to nie tylko te, które przypominają parkiet. W swojej ofercie posiadamy także takie, które imitują cegłę. Płytki te są doskonale wykonane i wyglądają bardzo realistycznie. Ich powierzchnia jest wzorowana na prawdziwej cegle, co daje wrażenie naturalnego i autentycznego wyglądu. Płytki imitujące cegłę są łatwiejsze w montażu niż w przypadku zastosowania tradycyjnej cegły. Zdecydowanie łatwiej również utrzymać je w czystości, co jest niewątpliwym plusem.

 

Powiększ wizualnie swoje pomieszczenie za pomocą płytek Rondine

 

W zależności od wybranego wzoru i koloru płytek można uzyskać różne efekty wizualne, np. wrażenie większej przestrzeni, podkreślenie wybranej kolorystyki lub wyodrębnienie określonej strefy w pomieszczeniu. Jest to szczególnie przydatne w kuchni połączonej z salonem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą płytek łazienkowych Rondine oraz innych dostępnych w naszym sklepie. Szybka dostawa i profesjonalna obsługa to coś, co wyróżnia naszą firmą na tle innych.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896