SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
właściwości:

Gres Aragon

Gres Aragon to płytki, które znajdą swoje zastosowanie głównie na schodach. Producent przygotował stopnice narożne, cokoły stopniowe lewe i prawe, które sprawią, że Twoje schody nabiorą nowego blasku. Płytki Gres Aragon wypalane są w wysokiej temperaturze oraz są mrozoodporne, co sprawia, że mogą zostać zastosowane również na zewnątrz. Ich wysoka wytrzymałość i odporność na trudne warunki atmosferyczne sprawia, że Twoje schody zewnętrze będą pięknie wyglądać przez wiele lat.

 

Płytki łazienkowe Gres Aragon

 

Producent płytek łazienkowych Gres Aragon przygotował jednak nie tylko płytki, które można zastosować na schodach. W swojej ofercie ma kilka ciekawych pozycji, które możesz wykorzystać w łazience czy salonie.

 

Płytki Gres Aragon do zastosowania na schodach wewnętrznych, jak i zewnętrznych

 

Jeśli szukasz doskonałego rozwiązania dla Twoich schodów wewnętrznych oraz zewnętrznych to kafelki Gres Aragon to bardzo dobry wybór. Wiele osób decyduje się na zastosowanie tych samych płytek w domu i jego otoczeniu, co wygląda bardzo efektownie i ciekawie. Płytki Gres Aragon są trwałe i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Ciekawe faktury oraz odcienie sprawią, że każdy nawet wymagający Klient znajdzie coś, co go zainteresuje.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko płytki Gres Aragon. U nasz możesz zakupić również chemię potrzebną do ich montażu. Sprawdź bogatą ofertę naszego sklepu, jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas to, czego szukasz, zapraszamy do zakupów.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896