SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Novabell

Płytki Novabell dostępne są w kilku wariantach, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Włoski producent tych produktów stawia na najlepszą jakość materiałów, z których są wykonane, jak i różnorodność wzorów i kolorów.

 

Płytki Novabell – imitacja drewna

 

Jeśli chciałbyś mieć w swoim wnętrzu panele lub parkiet, ponieważ lubisz jego wygląd, jednak jest to niemożliwe ze względu na cenę czy dużą wilgotność w pomieszczeniu, to świetnym rozwiązaniem będzie wybór kafelek Novabell. Kolekcja Nordic Wood to imitacja parkietu. Płytki z tej serii są w kształcie jodełki, dzięki takiemu rozwiązaniu jeszcze bardziej przypominają tradycyjny parkiet. Co najważniejsze płytki te są mrozoodporne, więc świetnie sprawdzą się nie tylko we wnętrzu pomieszczania, ale także na zewnątrz. Będą doskonałą ozdobą balkonu, tarasu czy na schodach zewnętrznych. Mogą również zostać zastosowane wraz z ogrzewaniem podłogowym.

 

Płytki łazienkowe Novabell

 

Jeśli zastanawiasz się jakie płytki będą odpowiednie dla Twojej łazienki, to zastosowanie kafelek Novabell będzie właściwym rozwiązaniem. Odpowiednie ich ułożenie może sprawić, że to pomieszczenie optycznie się powiększy. Możesz wybierać spośród płytek łazienkowych Novabell gładkich, błyszczących, satynowych czy matowych. Daje to dużo możliwości projektowych. Warto przejrzeć różne aranżacje łazienek, aby się zainspirować. Jeśli nie masz pomysłu jak urządzić to pomieszczenie, to zadzwoń do naszych specjalistów, którzy doradzą najlepsze rozwiązanie, odpowiadające Twoim potrzebom. U nas znajdziesz płytki Novabell, które są wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896