SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Supergres

Supergres to włoski producent płytek ceramicznych, który oferuje szeroką gamę produktów dla różnych zastosowań. Płytki Supergres są znane z wysokiej jakości, wytrzymałości i eleganckiego wyglądu. W naszej ofercie znajdziesz kilka serii tego producenta.

 

Innowacyjne i wszechstronne płytki Supergres - idealne rozwiązanie dla wnętrza

 

Firma ta produkuje płytki podłogowe i ściennego w różnych rozmiarach i kształtach. Ciągle się rozwija, dopasowując się do obecnie panujących trendów. Seria Lake Stone jest tego przykładem. Płytki te są mocno cieniowane, w kolorze czarnym, jednak z ciekawą strukturą. Doskonale wpasują się w każde wnętrze. Można zastosować je w kuchni, salonie, czy też biurze. Supergres świetnie się również sprawdzą jako płytki łazienkowe. Są łatwe do czyszczenia, odporne na ścieranie. Kafelki Supergres są rektyfikowane (przycinane), co oznacza, że ich krawędzie nie są zaokrąglone, lecz ostre. Dodatkowo nie ma mowy o tym, aby jedna płytka różniła się choćby minimalnie wymiarami – każda jest taka sama.

 

Eleganckie i wytrzymałe płytki Supergres - doskonałe dopasowanie do Twojego stylu aranżacji

 

Płytki Supergres charakteryzują się nie tylko wysoką jakością i wytrzymałością, ale również eleganckim i nowoczesnym designem, który pasuje do różnych stylów aranżacyjnych, od klasycznych po minimalistyczne. Jeśli zainteresowała Cię oferta tego producenta, to zapraszamy do zakupów płytek Supergres. Jeśli masz jakieś pytanie, to skontaktuj się z nami – najprościej za pomocą czatu. Chętnie pomożemy i doradzimy najlepsze rozwiązania.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896