SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Prissmacer

Płytki Prissmacer przeznaczone są do montażu zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Dzięki nim możesz odmienić wygląd balkonu, tarasu czy schodów. Wiele osób decyduje się na płytki Prissmacer wielkoformatowe, które znajdują swoje zastosowanie głównie w salonie, choć mogą być również zamontowane w większej łazience czy przedpokoju.

 

Płytki Prissmacer – elegancja w każdym calu

 

Włoski producent kafelek Prissmacer przygotował bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy wybierać spośród jego produktów. Występują między innymi takie, które imitują kamień naturalny czy są drewnopodobne. Seria Alessandria świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie tradycyjne panele czy parkiet nie mogą zostać zastosowane, gdyż doskonale imitują jego wygląd. Utrzymanie ich w czystości jest łatwe i nie wymaga dużo pracy oraz czasu. Większość płytek łazienkowych Prissmacer wystarczy przetrzeć mokrą gąbką, aby usunąć z nich różnego rodzaju zabrudzenia.

 

A może płytki Prissmacer marmurowe?

 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także płytki Prissmacer, które są imitacją marmuru. Wielkoformatowe płytki z serii Tinenza to piękna biel w połączeniu z ciekawymi ciemniejszymi wzorami. Są to płytki rektyfikowane, co oznacza, że istnieje możliwość ciasnego montażu. Płytka rektyfikowana ma ostre krawędzie. Kąt, pod którym została ucięta wynosi dokładnie 90 stopni. Te działania sprawiają, że można idealnie dopasować je do siebie, a co za tym idzie zmniejszyć zużycie fugi. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że całość wygląda bardzo elegancko i stwarza wrażenie jednolitej przestrzeni.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896