SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
Materiał:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Dune

Płytki Dune to elegancka kolekcja, która odmieni każde pomieszczenie. Piękna głęboka czerń w połączeniu ze złotem sprawi, że Twoje pomieszczenie zyska gustowny wygląd.

 

Producent tych płytek zadbał o każdy szczegół. Stworzył także mozaikę ścienną inspirowaną origami. Ciekawe wzory i duży wybór kolorów pozwala na mieszanie ich w dowolny sposób, dzięki czemu nikt nie będzie miał drugiej takiej aranżacji. Przeważają tutaj głównie kolory: czerń, złoto oraz biel.

 

Niektóre płytki Dune są szklane przez co doskonale nadają się do kuchni. Ich zastosowanie sprawi, że łatwiej utrzymasz porządek w tym pomieszczeniu ponieważ nie przywierają do nich zanieczyszczenia, nie wnika w nie tłuszcz czy kurz. Dodatkowo są one odporne na ścieranie, więc będziesz się cieszył z ich pięknego wyglądu przez wiele lat.

 

Płytki łazienkowe Dune to świetne rozwiązanie również do łazienki. Dzięki nim możesz stworzyć piękną aranżację, która zachwyci każdego. Ten producent ma w swojej ofercie płytkę o wymiarach 2x75 cm, która znakomicie sprawdzi się jako oddzielenie jednego koloru od drugiego.

 

Kafelki Dune mogą zostać zamontowane w każdym pomieszczeniu. Tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. Do salonu świetnym rozwiązaniem mogą być mozaiki ścienne, które mają ciekawe kształty i pozwolą nabrać mu cudownego charakteru.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płytek Dune, które sprawią, że Twoje wnętrze nabierze nowego, świeżego wyglądu. Sprawdź całą ofertę naszego sklepu. Mamy również elementy dekoracyjne, które poprawią wygląd każdego pomieszczenie.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896