SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Settecento

Szukasz pomysłu na odmienienie wnętrza domu lub firmy? Znudziły Ci się Twoje dotychczasowe płytki czy panele? Może czas postawić na coś nowego! W swojej ofercie mamy płytki Settecento, które mogą być świetnym rozwiązaniem zarówno do salonu, łazienki, jak i biura. Sprawdź na naszej stronie wszystkie serie tego włoskiego producenta, jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie!

 

Włoski styl i elegancja – płytki Settecento

 

Włoski producent ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu pięknych i trwałych kafelek Settecento. Firma rozwijała się i stosowała innowacyjne rozwiązania podczas tworzenia swoich produktów, m. in. wprowadziła technologię cyfrowego druku na płytkach ceramicznych, co umożliwiło tworzenie bardziej skomplikowanych wzorów i motywów. Obecnie Settecento to jeden z wiodących producentów ceramiki we Włoszech i na świecie, a ich płytki są sprzedawane w ponad 70 krajach. Firma wciąż inwestuje w rozwój technologiczny swoich produktów, a także w kreatywność swoich projektantów, by sprostać wymaganiom Klientów poszukujących wysokiej jakości i designerskich rozwiązań dla swoich wnętrz.

 

Odkryj piękno klasycznych płytek łazienkowych Settecento

 

W naszej ofercie znajdziesz również płytki łazienkowe Settecento, które zachwycą każdego. Wielu wielbicieli drewna wybiera je jako zamiennik tradycyjnych paneli czy parkietu, ponieważ świetnie imitują te produkty. Jest to również lepsze rozwiązanie do tego pomieszczenia, gdyż zastosowanie paneli lub parkietu mogłoby skończyć się szybkim zniszczeniem tych materiałów ze względu na wilgoć.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz pytanie? Zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896