SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
właściwości:

Cotto Tuscania

Włoski producent płytek Cotto Tuscania stworzył wyjątkowe serie, które inspirowane są naturą. Seria Fiord jest imitacją drewna i ma wymiary podobne do tradycyjnego parkietu, więc możesz cieszyć się pięknem natury nawet w pomieszczeniach, które mają dużą wilgotność przez co nie mógł zostać tam położony parkiet lub panele. Płytki łazienkowe Cotto Tuscania w połączeniu z surowym betonem mogą pozwolić stworzyć elegancką i niepowtarzalną aranżację. Kafelki Cotto Tuscania serii Fiord dostępne są w 4 kolorach: brun, gra, honning, vit. Każda z nich przypomina swoim wyglądem inne drzewo.

W naszej ofercie znajdziesz także płytki Cotto Tuscania z serii Limestone, która jest gruba (2 cm) doskonale sprawdzi się w Twoim ogrodzie czy na tarasie. Dodatkowo ma wysoki współczynnik antypoślizgowy (R11), więc korzystanie z nich nawet podczas deszczowej pogody będzie bezpieczne.

Jeśli szukasz ciekawego rozwiązania do Twojego biura lub salonu piękności to świetnym rozwiązaniem może być wybór kafelek Cotto Tuscania z serii Shine, które dostępne są w dwóch kolorach: white oraz grey. Posiadają one również wysoki współczynnik antypoślizgowy, więc nie będziesz musiał martwić się o swoich pracowników oraz Klientów. Są to płytki mocno cieniowane, dzięki czemu tworzą ciekawą kompozycję. Możesz je wykorzystać zarówno na podłodze, jak i na ścianie.

Zapoznaj się z naszą ofertą płytek podłogowych i ściennych, jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas to czego szukasz. Nasze płytki pasują do każdego rodzaju wystroju, więc nie wahaj się i już dziś zamów swoje wymarzone płytki, zapraszamy.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896