SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
właściwości:

HDC Porcelanicos

Płytki HDC Porcelanicos to świetna propozycja od hiszpańskiego producenta. Firma ta odniosła ogromny sukces i swoje wyroby sprzedaje w Hiszpanii, jak i całej Europie. Płytki HDC Porcelanicos dotarły również do naszego kraju, gdzie cieszą się ogromną popularnością.

 

Kafelki HDC Porcelanicos – doskonałe rozwiązanie do każdego pomieszczenia

 

Kafelki HDC Porcelanicos znajdą swoje zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu. Są zdecydowanie bardziej odporne na zarysowania czy uszkodzenia niż panele podłogowe. Dodatkowo są łatwiejsze w utrzymaniu czystości, ponieważ nie absorbują tak łatwo brudu i wilgoci. Płytki łazienkowe HDC Porcelanicos świetnie odmienią wygląd tego pomieszczenia. Seria Corus to imitacja betonu, więc będzie to doskonały wybór dla miłośników tego kompozytu.

 

Płytki HDC Porcelanicos – elegancja, która przyciąga wzrok

 

Kafelki HDC Porcelanicos, to nie tylko seria Corus, która przypomina beton. W naszej ofercie znajdziesz jeszcze między innymi serię Blanco / Negro. Są to doskonałe płytki do każdego pomieszczenia. Płytki HDC Porcelanicos są retyfikowane, co oznacza, że ich krawędzie są ostre. Pozwala to na stworzenie wrażenia jednolitej, gładkiej powierzchni bez widocznych łączeń oraz przerw.

Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie. Jeśli potrzebujesz pomocy, to zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896