SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Emil Ceramica

Czy wiedziałeś, że podczas produkcji płytek wykorzystywany jest druk Full HD. Włoski producent stawia na najwyższą jakość, dlatego wprowadził to rozwiązanie podczas tworzenia swoich produktów. Kafelki emil ceramica z serii Level to wielkoformatowe płytki, które mogą zostać zamontowane zarówno na ścianie, jak i podłodze. Stworzą piękną i niepowtarzalną kompozycję w połączeniu z płytkami o innych odcieniach. Ciekawy wzór sprawi, że Twoje wnętrze nabierze charakteru i eleganckiego wyglądu.

Płytki Emil Ceramica z serii Stone Box to odzwierciedlenie kamienia. Składa się z 36 różnych wzorów kamienia, dzięki czemu jest niepowtarzalna i przyciągająca wzrok. Świetnie sprawdzi się zarówno w łazience, jak i kuchni oraz salonie.

Jeśli chciałbyś mieć w swojej łazience zastosować drewno, jednak wiesz, że szybko by się zniszczyło to świetnym rozwiązaniem mogą być płytki łazienkowe Emil Ceramica z serii 20Twenty, które doskonałe imitują drewno, więc będziesz mógł cieszyć się z pięknego wystroju Twojej łazienki. W połączeniu z betonem zyskasz elegancki i luksusowy wygląd tego pomieszczenia.

Już dziś zapoznaj się ze wszystkimi seriami płytek Emil Ceramica. Na naszej stronie często dostępne są różne promocję, więc nie czekaj i już dziś sprawdź ile możesz zaoszczędzić dzięki zakupie płytek w naszym sklepie. Jeśli masz jakieś pytanie to napisz do naszych specjalistów, którzy chętnie pomogą rozwiązać problem i doradzić najlepsze rozwiązanie.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896