SZUKAJ W SKLEPIE

FILTRUJ WYNIKI

Cena:
Kolor:
płytki podłogowe:
płytki ścienne:
właściwości:

Refin

Nasz sklep oferuje bogaty wybór włoskich płytek marki Refin. Kafelki te to wysokiej jakości produkty, cechujące się innowacyjnym designem, precyzyjnymi detalami oraz starannym wykończeniem.

 

Różnorodność płytek Refin – znajdź coś dla siebie

 

W naszej ofercie możesz znaleźć różnorodne kolekcje płytek Refin, od klasycznych, po bardziej awangardowe i nowoczesne wzory. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, w tym płytki gładkie (bez wzorów), czy imitujące naturalne kamienie i drewno. Dodatkowo płytki Refin dostępne są także w formacie XXL, co umożliwia pokrycie dużych powierzchni w szybki i łatwy sposób. Płytki wielkoformatowe zdecydowanie poprawiają estetykę oraz ułatwiają utrzymanie czystości.

 

Wytrzymałość na lata – kafelki Refin

 

Kafelki Refin charakteryzują się dużą wytrzymałością, są odporne na ścieranie, zarysowania i działanie czynników atmosferycznych. Mogą być stosowane zarówno na podłogi, jak i na ściany wewnątrz i na zewnątrz budynków. Płytki łazienkowe Refin będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które chciałby mieć podłogę przypominającą panele w tym pomieszczeniu. Płytki drewnopodobne dostępne w naszym sklepie będą piękną ozdobą.


Nasza strona umożliwia łatwe wyszukiwanie odpowiednich płytek według preferencji i potrzeb klientów. Ponadto, oferujemy kompleksową obsługę Klienta, w tym doradztwo przy wyborze płytek oraz szybką i bezproblemową dostawę. Dodatkowo w naszej ofercie możesz znaleźć bogaty wybór chemii budowlanej, która jest niezbędna do montażu płytek Refin.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896