SZUKAJ W SKLEPIE

Provenza

Chciałbyś zmienić coś w wystroju swojego wnętrza? Może czas na nowe płytki? W ofercie naszego sklepu znajdziesz kafelki Provenza, które wprowadzą do Twojego domu nowoczesny styl i elegancję. Provenza to marka o ugruntowanej pozycji na rynku płytek, która od lat oferuje produkty najwyższej jakości.

 

Najwyższa jakość za rozsądną cenę – poznaj ofertę płytek Provenza

 

Płytki Provenza to wiele ciekawych wzorów i kolorów, które pozwolą Ci na stworzenie niepowtarzalnej aranżacji Twojego wnętrza. Płytki tej marki cechują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością, co sprawia, że będą one służyły Ci przez wiele lat. Można znaleźć tu płytki o różnych wymiarach, zarówno mniejsze formaty idealne do łazienki lub kuchni, jak i większe, które świetnie sprawdzą się na powierzchniach komercyjnych. Dodatkowo płytki Provenza, które można wykorzystać między innymi jako kafelki łazienkowe, mają atrakcyjną cenę.

 

Płytki Provenza ścienne i podłogowe

 

Coraz więcej osób decyduje się na montaż płytek nie tylko na podłodze, ale także na ścianie. Warto rozważyć to rozwiązanie nie ograniczając się jedynie do łazienki czy kuchni. Płytki Provenza wyglądają również świetnie na ścianie w salonie, dodając mu odświeżenia. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które mają dzieci, ponieważ płytki ścienne Provenza są znacznie łatwiejsze w utrzymania czystości niż po prostu ściany pomalowane farbą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kafelków Provenza i do stworzenia pięknej oraz stylowej aranżacji swojego domu lub mieszkania.

max
Płatności
ing ing
Obsługujemy
płatności online
Przelew tradycyjny:
PLN - PL 25 1050 1399 1000 0091 4200 7328
EURO - PL 20 1050 1399 1000 0092 2658 8896